• Naši žiaci reprezentujú školu na futbalových turnajoch

• 4. 5. 2023
        • Dnes 4. mája naši siedmaci reprezentovali školu vo futbale a k peknému 4. miestu im gratulujeme.

Minulý týždeň sa turnaja v malom futbale zúčastnili dievčatá siemeho ročníka.

Dievčatám a chlapcom ďakujeme za reprezentáciu školy a povzbudzujeme ich do ďalších športových aktivít!!!

• Farebný chodník

• 4. 5. 2023
        • Žiaci prvého stupňa sa zúčastnili na akcii s názvom Farebný chodník. Téma Kvetinový chodník bola v tento nádherný a slnečný deň veľmi výstižná. Kvietky, včielky, motýliky, strdiečka...a ešte veľa nádherných obrázkov kreslili žiaci s veľkým nadšením. Nechýbala ani odmena v podobe zmrzliny, kornútku, či pizze. Každá trieda dostala pamätný diplom. Všetkým sa veľmi páčilo. Tešíme sa opäť.

• Krajské kolo vo volejbale žiakov

• 4. 5. 2023
        • Naši ôsmaci sa vo štvrtok 27.4. zúčastnili krajského kola vo volejbale žiakov. Spomedzi vyrovnaných súperov z deviatich škôl si vybojovali 4. miesto, čo však nestačilo na postup do celoslovenského kola.

Chlapci podali výborné výkony, za ktoré sa vôbec nemusia hanbiť.