• ZBER PAPIERA

• 12. 9. 2024
        • V našej škole zahajujeme aj v školskom roku 2024/2025 „Školský zber papiera“!

Táto tradičná akcia, s ktorou sme mnohí vyrastali, mala v minulom roku obrovský environmetálny dopad:

. Deti zo škôl po celej SR zachránili 7 157 🎄

. Ušetrili 11 367 000 litrov 🏊

. Pri výrobe sa nespotrebovalo 1 768 200 kWh energie

. Za ušetrené PHM by sme po rovníku prešli zemeguľu 197-krát 🌏!!!

Verili by ste? Pozývame Vás aj tento rok podporiť dobrú vec a zúčastniť sa Zberu papiera, ktorý sa v našej škole bude konať:

Od 16.9 do 20.9.2024

Zbierame: noviny, časopisy, zošity, katalógy, letáky, omaľovánky, výkresy z výtvarnej,  knihy bez tvrdej väzby...

Balíky prosíme zviazať šnúrkou, nie plastovou páskou.

Ďakujeme, že učíte deti, ako sa zodpovedne narába s papierovým odpadom a pomáhate školám!

• Slávnostné otvorenie šk.roka 2024/2025

• 2. 9. 2024
        • Dnes bol pre nás všetkých výnimočný deň, po letných prázdninách sa do školských lavíc vrátili žiaci, ktorých p. riaditeľ PaedDr. Radoslav Lukács privítal na multifunkčnom ihrisku slávnostným príhovorom a následne radosť a smiech priniesla aj Usmievanka, ktorá svojím vystúpením rozžiarila tváre malých i veľkých. Jej veselá energia nás naladila na pozitívnu nôtu, ktorou chceme vstúpiť do tohto školského roka.

Srdečne sme privítali najmä našich prváčikov, ktorí po prvýkrát prekročili prah našej školy. Veríme, že tu nájdu nielen nové vedomosti, ale aj nových priateľov a zážitky.

Prajem všetkým, aby bol tento rok plný úspechov, radosti a spoločne strávených chvíľ, ktoré nás budú tešiť a motivovať.

Vítam vás všetkých a teším sa na našu spoločnú cestu za poznaním!