• Čo nás čaká v mesiaci január
      • 11.01.2023
        Divadlo Gašparko
        Snehová kráľovná
        I. trieda aj II. trieda
      • 20.01.2023
        Návšteva soľnej jaskyne
      • 24.01.2023
        Jednou nohou v škole
        rozvojový program
        v spolupráci s CPPPaP

• 25.01.2023
        Návšteva PC učebne v ZŠ
      • 25.01.2023
        Múdry dedko
        divadelné predstavenie
        v podaní učiteliek MŠ
        I. trieda Mravčekovia
      • Ďalšie informácie o akciách
        Vám poskytnú učiteľky
        v triedach.
  • Podmienky pre prijatie dieťaťa do Materskej školy:

• Na predprimárne vzdelávanie sa prijíma dieťa od troch rokov veku; výnimočne možno prijať dieťa od dovŕšenia dvoch rokov veku  ak sú v materskej škole vytvorené vhodné kapacitné, personálne, materiálne a iné podmienky.
    • Pre dieťa, ktoré dosiahlo päť rokov veku do 31. augusta 2022 je predprimárne vzdelávanie povinné. Tieto deti sa budú prednostne prijímať do MŠ podľa trvalého bydliska.
    • Dieťa sa na predprimárne vzdelávanie prijíma na základe žiadosti zákonného zástupcu, ktorú podáva riaditeľovi školy spolu s potvrdením o zdravotnej spôsobilosti od všeobecného lekára pre deti a dorast; potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa obsahuje aj údaj o povinnom očkovaní dieťaťa. Žiadosť je zverejnená na webovej stránke www.zsmasarykova.sk /materská škola/tlačivá na stiahnutie. Formu zápisu spresníme podľa aktuálnych epidemiologických opatrení.
    • Ak zákonný zástupca dieťaťa požiada, aby bolo na povinné predprimárne vzdelávanie v materskej škole prijaté dieťa, ktoré nedovŕšilo piaty rok veku do 31. augusta, je povinný k žiadosti predložiť súhlasné vyjadrenie príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie a súhlasné vyjadrenie všeobecného lekára pre deti a dorast.
    • Ak ide o dieťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, k žiadosti o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie sa prikladá aj vyjadrenie príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie a odporučenie všeobecného lekára pre deti a dorast.

PaedDr. Radoslav Lukács, riaditeľ školy

• Vážení rodičia,

oznamujeme Vám, že nástup detí v školskom roku 2022/2023 je dňa 5.9.2022 (v pondelok)
    Prevádzka MŠ je od 6.30 do 17.00 hod. Príchod detí do 8.00 hod.
    Výchovno - vzdelávací proces začíname bez obmedzení.
    Potrebné tlačivá rodičia prevezmú osobne v MŠ v deň nástupu u p.učiteliek.
    Informácie pre rodičov novoprijatých detí budú podané v deň nástupu pri preberaní dieťaťa.
    Čo dieťa potrebuje do MŠ nájdete v nasledujúcom ozname.

• Čo potrebuje Vaše dieťa pred vstupom do MŠ?

• PREZUVKY (pevná obuv)
      HREBEŇ
      DETSKÁ POSTEĽNÁ BIELIZEŇ (obliečka na vankúš /60x40cm/ a obliečka na paplón /130×100 cm/
      DETSKÁ NEPREMOKAVÁ PLACHTA (140x70cm)
      PYŽAMO
      NÁHRADNÉ OBLEČENIE

Všetky uvedené veci označiť celým menom dieťaťa.

• Deň MŠ

•

Trieda sovičiek zrealizovala tvorivé dielne, vyrobili ihelníček a abstraktný obrázok.

Trieda mravčekov zrealizovali divadelné predstavenie rozprávky Jabĺčko v podaní p. učiteliek.

• Nadpis