Kontakt na školskú jedáleň:
      mailto:jedalen@zsmasarykova.sk
      t.č: 055/62 218 89

Prosíme rodičov, aby žiakov odhlasovali telefonicky, alebo cez aplikáciu Edupage v sekcii "Jedálny lístok" najneskôr do 8:00.

Jedálny lístok pre aktuálny týždeň

Platba za obedy:
      číslo účtu: SK 74 5600 0000 0005 0456 2007
      Cena stravy –  deti MŠ, predškoláci, žiaci ZŠ a dospelí:

Doplatok za celodennú stravu 2,30 €
      Predškoláci - uplatnenie dotácie na stravu zdarma

Režijné náklady 8,00 € mesačne pre každé dieťa prihlásené na odber stravy v školskej jedálni.

Na základe dotácie na stravu poskytovanej od 1.5.2023 sú zavedené plošné obedy zadarmo pre deti základnej školy a deti posledného ročníka materskej školy.

Podľa záväzného nariadenia mesta Košice č. 237 o určení výšky príspevku na čiastočnú úhradu nákladov v školách a v školských zariadeniach, ktorých zriaďovateľom je mesto Košice je potrebné, aby stravné poplatky boli vyplatené do piateho dňa nasledujúceho mesiaca.

Stravu je potrebné odhlásiť 24 hodín vopred! Ráno do 8:00 je možné odhlásiť len chorých žiakov – stravníkov. Platba v nasledujúcom období bude znížená o sumu odhlásených porcií stravy. Za neodobratú, alebo včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje!

Odhlasovanie a prihlasovanie stravníkov je možné osobne u vedúcej školskej jedálne, alebo telefonicky na vyššie uvedenom telefónnom čísle.

Obedy sa podávajú od 11:30 do 14:00.