• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2021/2022

    • Regionálne kolo

        • Vratko Kulčár

        • 1.miesto
        • Bikrose · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Jakub Alexander Leca

        • 3. miesto
        • Bikrose · Regionálne kolo · 2021/2022
    • Celosvetové kolo

        • Rastislav Andrej Bajus, Samuel Gál (II.B)

        • 1. miesto
        • Maksík 2020/2021 – celoslovenská matematická súťaž · Celosvetové kolo · 2021/2022
        • Úspešní riešitelia:
          Vanda Sičáková – II.A
          Maxim Sokol, Filip Molitoris, Zoja Kolibábová – II.B
          Edo Skyba – III.C
          Dominika Madejová, Katarína Ciburová, Matej Dorov, Samuel Lechman – IV.A
        • Michal Vaľa (III.A), Radoslava Mária Kalakayová (III.B), Matúš Hubaľ (III.C)

        • 1. miesto
        • Maksík 2020/2021 – celoslovenská matematická súťaž · Celosvetové kolo · 2021/2022
        • Úspešní riešitelia:
          Vanda Sičáková – II.A
          Maxim Sokol, Filip Molitoris, Zoja Kolibábová – II.B
          Edo Skyba – III.C
          Dominika Madejová, Katarína Ciburová, Matej Dorov, Samuel Lechman – IV.A
        • Natália Dupkalová (IV.A)

        • 1. miesto
        • Maksík 2020/2021 – celoslovenská matematická súťaž · Celosvetové kolo · 2021/2022
        • Úspešní riešitelia:
          Vanda Sičáková – II.A
          Maxim Sokol, Filip Molitoris, Zoja Kolibábová – II.B
          Edo Skyba – III.C
          Dominika Madejová, Katarína Ciburová, Matej Dorov, Samuel Lechman – IV.A
    • Medzinárodné kolo

        • Lara Bonk

        • 1. miesto
        • XXVI. ročník plaveckých pretekov · Medzinárodné kolo · 2021/2022
    • Celoštátne kolo

        • Katarína Ciburová

        • úspešný riešiteľ
        • EXPERT Geniality · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Barbora Hubaľová

        • úspešný riešiteľ
        • EXPERT Geniality · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Ivana Orosová

        • úspešný riešiteľ
        • EXPERT Geniality · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Chris Paul

        • úspešný riešiteľ
        • iBOBOR - kategória DROBEC (2. a 3. ročník) · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Zoran Gažovský

        • úspešný riešiteľ
        • iBOBOR - kategória DROBEC (2. a 3. ročník) · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Andrej Kmak

        • úspešný riešiteľ
        • iBOBOR - kategória BOBRÍK (4. a 5. ročník) · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Matúš Hubaľ

        • úspešný riešiteľ
        • iBOBOR - kategória BOBRÍK (4. a 5. ročník) · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Michal Vaľa

        • úspešný riešiteľ
        • iBOBOR - kategória BOBRÍK (4. a 5. ročník) · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Marek Uhrín

        • úspešný riešiteľ
        • iBOBOR - kategória BOBRÍK (4. a 5. ročník) · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Matúš Regináč

        • úspešný riešiteľ
        • iBOBOR - kategória BOBRÍK (4. a 5. ročník) · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Tomáš Edgar Hajduk

        • úspešný riešiteľ
        • iBOBOR - kategória BOBRÍK (4. a 5. ročník) · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Katarína Ciburová

        • úspešný riešiteľ
        • iBOBOR - kategória BOBRÍK (4. a 5. ročník) · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Tomáš René Katoč

        • úspešný riešiteľ
        • iBOBOR - kategória BOBRÍK (4. a 5. ročník) · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Ori Vesel

        • úspešný riešiteľ
        • iBOBOR - kategória BOBRÍK (4. a 5. ročník) · Celoštátne kolo · 2021/2022