2022/2023
Školské kolo
Zuzana Emma Klembara IX.A
- 2. miesto
- Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry · Školské kolo · 2022/2023
Tomáš Štofaňák IX.A
- 3. miesto
- Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry · Školské kolo · 2022/2023
Domáce kolo
Jamie Luke Nielson II.B
- 1. miesto
- Maksík 2020/2021 – celoslovenská matematická súťaž · Domáce kolo · 2022/2023
Michal Mokriš II.B
- 1. miesto
- Maksík 2020/2021 – celoslovenská matematická súťaž · Domáce kolo · 2022/2023
Zoja Kolibábová IV.B
- 1. miesto
- Maksík 2020/2021 – celoslovenská matematická súťaž · Domáce kolo · 2022/2023
Radoslava Mária Kalakayová V.A
- 1. miesto
- Maksík 2020/2021 – celoslovenská matematická súťaž · Domáce kolo · 2022/2023
Tamara Bónová VII.B
- 1.miesto - kat. 1A
- Olympiáda v anglickom jazyku · Domáce kolo · 2022/2023
Šimon Očenáš VII.B
- 2. miesto - kat. 1A
- Olympiáda v anglickom jazyku · Domáce kolo · 2022/2023
Tomáš Edgar Hajduk VI.B
- 3. miesto - kat. 1A
- Olympiáda v anglickom jazyku · Domáce kolo · 2022/2023
Adam Tomko VIII.B
- 1. miesto- kat. 1B
- Olympiáda v anglickom jazyku · Domáce kolo · 2022/2023
Oliver Tököly IX.A
- 2. miesto- kat. 1B
- Olympiáda v anglickom jazyku · Domáce kolo · 2022/2023
Rebecca Michvociková IX.A
- 3. miesto- kat. 1B
- Olympiáda v anglickom jazyku · Domáce kolo · 2022/2023
2021/2022
Mestské kolo
Yaroslava Matvieichuk z II.B
- 1. miesto - výtvarná súťaž
- Príroda očami detí · Mestské kolo · 2021/2022
Radoslava Mária Kalakayová
- 2. miesto - literárna súťaž
- Príroda očami detí · Mestské kolo · 2021/2022
Adam Fedorjak z IX.B
- Premiant školy · Mestské kolo · 2021/2022
Andrej Kmak IV.A
- 3. miesto - poézia
- Slovo bez hraníc 2022 · Mestské kolo · 2021/2022
Regionálne kolo
Vratko Kulčár
- 1.miesto
- Bikrose · Regionálne kolo · 2021/2022
Jakub Alexander Leca
- 3. miesto
- Bikrose · Regionálne kolo · 2021/2022
Celosvetové kolo
Rastislav Andrej Bajus, Samuel Gál (II.B)
- 1. miesto
- Maksík 2020/2021 – celoslovenská matematická súťaž · Celosvetové kolo · 2021/2022
- Úspešní riešitelia:
Vanda Sičáková – II.A
Maxim Sokol, Filip Molitoris, Zoja Kolibábová – II.B
Edo Skyba – III.C
Dominika Madejová, Katarína Ciburová, Matej Dorov, Samuel Lechman – IV.A
Michal Vaľa (III.A), Radoslava Mária Kalakayová (III.B), Matúš Hubaľ (III.C)
- 1. miesto
- Maksík 2020/2021 – celoslovenská matematická súťaž · Celosvetové kolo · 2021/2022
- Úspešní riešitelia:
Vanda Sičáková – II.A
Maxim Sokol, Filip Molitoris, Zoja Kolibábová – II.B
Edo Skyba – III.C
Dominika Madejová, Katarína Ciburová, Matej Dorov, Samuel Lechman – IV.A