• Pozvánka na prázdninové "Športové dni na Masarykovej"

• 4. 7. 2024
        • Prázdniny sú v plnom prúde a rovnako ako každý rok je tu od našich telocvikárov ponuka na "Športové dni na Masarykovej".

10.7. - streda

17.7. - streda

24.7. - streda

31.7. - streda

Augustové termíny upresníme

V tieto dni prídi pred  telocvičňu od 9:30 do 12:30 a zahraj si so svojimi spolužiakmi  futbal, volejbal, basketbal, floorball, bedminton, vybíjanú a mnoho ďalšieho z tvojich obľúbených športov 🏀⚽.

• Letný tábor v plnom prúde

• 2. 7. 2024
        • Od pondelka prebieha na našej škole letný tábor a aj keď im dnes počasie neprialo, detičkám to náladu nepokazilo. Dopoludnie síce strávili v telocvični, ale zasúťažili si v stoličkovom tanci a rôznych športových disciplínach. Poobede si nakoniec užili na dopravnom ihrisku. Včerajší deň si spestrili pri rôznych aktivitách v detskom areáli na Aničke.

Boli to super dni a tešíme sa na ich ďalšie skvelé zážitky 🤗

• Slávnostné ukončenie školského roka

• 1. 7. 2024
        • Tak ako každý rok, aj tento sa všetci žiaci a učitelia spoločne zišli, aby sa rozlúčili s ďaším školským rokom. Barborka Hubaľová, žiačka IX. B sa v mene všetkých deviatakov poďakovala a rozlúčila.  Riaditeľ školy pochválil všetkých žiakov za celoročnú snahu, rozdal pochvaly riaditeľom školy. Na záver príhovoru poprial príjemné prežitie letných prázdnin plných zážitkov. Žiaci II.B spolu s pani učiteľkou Janou Kuchtovou pripravili krásny program.

Prajeme vám veľa slnečných dní, pekných zážitkov a stretneme sa opäť s úsmevom na tvári v septembri.🥰