• Európsky deň jazykov v podaní predstavenia "The Last Wish"

• 27. 9. 2022
        • Žiaci VI. - IX. ročníka si v rámci Európskeho dňa jazykov precvičili svoje vedomosti z anglického jazyka na činohernom predstavení "Last Wish" v podaní hercov Divadelného centra.

• Medzinárodný deň mieru

• 27. 9. 2022
        • V ŠKD sme si všetci spoločne pripomenuli Medzinárodný deň mieru 21.9. v VI.oddelení s pani vychovávateľkou Tomčikovou. Tento deň bol inšpiratívnou pripomienkou toho, čo môžeme spoločne vytvoriť, na posilnenie ideálov mieru. Na záver sme si vyfarbili obrázok holubice.

• Zber jedlých olejov a tukov na našej škole

• 27. 9. 2022
        • Naša škola sa v spolupráci s Magistrátom mesta Košice a spoločnosťou Kosit zapojila do zbernej aktivity jedlých olejov a tukov. V areáli školy nájdete oranžovú zbernú nádobu, do ktorej môžete vhadzovať oleje a tuky v uzavretých plastových fľašiach.

Viac informácii nájdete v priloženom letáčiku v prílohe.

• Úspech Jakuba Alexandra Lecu na Slovenskom pohári BMX
      • Finále známej košickej speváckej súťaže Hviezdička
      • Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

• 5. 9. 2022
        • Školský rok 2022/2023 sa úspešne začal a aj naša škola otvorila po prázdninách svoje brány. Privítali sme malých škôlkárov aj prváčikov a všetkých žiakov našej školy. Začiatok školského roka nám spríjemnila svojím vystúpením aj UsmievAnka.

Prajeme Vám len samé úspechy,

a žiadne neplechy,

šťastie, úsmev na tvári,

nech sa Vám všetko podarí.

Tu vládne správna výchova,

sme predsa Masarykova.