• Z rozprávky do rozprávky v MŠ

• 6. 6. 2023
        •

Každoročne MŠ organizuje pre deti akciu Noc v MŠ. Tento rok to bolo v téme "Z rozprávky do rozprávky". Deti sa spolu s p. učiteľkami premenili na rozprávkové bytosti. Vyrobili si kráľovské koruny, prekonávali rôzne prekážky v rozprávkových disciplínach a samozrejme nechýbalo ani nočné hľadanie pokladu a detská diskotéka. Veľká vďaka patrí p. učiteľkám, ktoré to všetko pripravili. Akcia dopadla na výbornú, veď posúďte sami. :-)

• MDD v ŠKD

• 2. 6. 2023
        • MDD  deti oslávili športovými aktivitami na multifunkčonom ihrisku. Povzbudzovanie, radosť z víťazstiev a úspechov sa rozliehali po celom školskom dvore. Nechýbala ani sladká odmena.

• Tretiaci úspešne ukončili plavecký výcvik

• 2. 6. 2023
        • Tento týžden sa tretiaci cítili ako ryby vo vode. Vysvetlenie je prosté: absolvovali zakladný plavecký výcvik. A že sa toho naučili neúrekom, o tom svedčí aj obrovská pochvala, ktorú dostali od pani trénerky.

Napriek krátkosti kurzu si deti vodu užili a tí, ktorí mali pred vodou obavy, svoj strach prekonali a už sa tešia na prázdniny, kedy si svoj plavecký štýl zdokonalia.

Boli usilovní a disciplinovaní a tak sa zdokonalili v tom, čo už trošku vedeli. Sladká odmena od pani učiteľky, preto bola zaslúžená.

Spolu sme oslávili aj krásny sviatok detí.

• Matematický Klokan

• 1. 6. 2023
        • Najväčšia medzinárodná matematická súťaž mala svoje zastúpenie aj v našej škole. V našich laviciach súťažilo až 70 žiakov. Úspešných riešiteľov bolo 22.

Medzi najlepších sa zaradili:

I.A - Tomáš Procivňák, Oliver Sonntag, Jonáš Kočiško

I.C - Patrik Fecko

II.A - Tereza Hubaľová

V.A - Michal Vaľa, Radoslava Mária Kalakayová

V.B - Edo Skyba

Srdečne blahožláme a prajeme veľa ďalších úspechov!

• Športový úspech nášho žiaka

• 1. 6. 2023
        • Jakub Sokol zo VII.B sa v súťaži Taekwon-Do WT Karlovač open 2023 v katgórii kadet do 45kg umiestnil na úžasnom 1.mieste.

Jakubovi blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalších súťažiach.